Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Wystawa Łowiecka – III Krajowe Dni Pola

W dniach 11-13 czerwca Polski Związek Łowiecki wziął udział w Krajowych Dniach Pola organizowanych przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego pod hasłem „rolnictwo przyszłości”. Nasze stoisko odwiedzili m.in. wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk oraz sekretarz stanu Anna Gembicka.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Ciechanowie jako organizator wystawy , stoiska i poczęstunku serdecznie  dziękuję  Koleżankom i Kolegom z Kół Łowieckich :

KŁ nr 3 „Bażant” w Płońsku,  KŁ nr 4 „Sokół” w  Ciechanowie,  WKŁ  nr 311 „Jastrząbek”,  KŁ „Jar”  w Sokołowie,  KŁ „Brzeziny” w  Falbogach Wielkich, KŁ nr 3 „Łoś” w Mławie,  KŁ nr 32 „Bory” w Młocku , KŁ „Ostoja Radzanów”, KŁ „Paszkot” z Sułkowo Kolonia, KŁ nr 3 „Łoś” w Gotardach, KŁ  „Czajka” w Pułtusku oraz  Koleżankom i  Kolegom:   Katarzynie Dudek i Krzysztofowi Szczypińskiemu z KŁ „Jedność” w Antonii za zorganizowanie wystawy broni myśliwskiej, Sokolnikowi Jankowi Jedlińskiemu, Cezarowi Piekart i Pawłowi Piekart za prezentacje sygnałów myśliwskich i przybycie z psami, Krzysztofowi Kisielewskiemu za udostępnienie trofeów Myśliwskich. Kolegom Grzegorzowi Kucińskiemu i  Sławomirowi Lenarcikowi za współudział w przygotowaniu poczęstunku, Kolegom z Klubu Gończego Polskiego, Kolegom z Polskiego Stowarzyszenia Myślistwa Łuczniczego,  Kolegom Miłoszowi Tomasikowi, Jakubowi Podleckiemu i Mateuszowi Nitowskiemu za pomoc organizacyjną i techniczną i  Tym Wszystkim, którzy pomogli w organizacji i sukcesie Naszego stoiska.

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp