Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

 Imię i nazwisko i funkcja
1.Przewodniczący OZD: Józef Mirosław Tetkowski
2.Zastępca Przewodniczącego: Jerzy Graczyk
3.Zastępca Przewodniczącego: Krzysztof Ogroński
4.Zastępca Przewodniczącego: Marek Szymańczyk
5.Sekretarz: Adaś Przybysz

Delegaci

Lp.Imię i nazwisko
1Nr 1 Dzik Ciechanów        1. Zbigniew Jendrzejewski
2. Wiesław Mostowy
3. Zdzisław Milczarek
2Nr 2 „Ciechanowskie Towarzystwo Łowieckie Ciechanów”4. Marek Szymańczyk
5. Artur Filipczyk
3Nr 3 „Łoś” Ciechanów6. Sławomir Lenarcik
4WKŁ 132 „Tumak” w Ciechanowie7. Krzysztof Talak
5Nr 4 Sokół Ciechanów              8. Adam Korzybski
6Szarak Działdowo

9. Jarosław Stańczak

10. Radosław Brzozowski

11. Michał Drygulski

7Świt Działdowo

12. Tadeusz Falkowicz

13. Leszek Pomianowski

8Dzik Lidzbark

14. Jerzy Ślusarki

15. Stanisław Leliński

16. Zbigniew Kryszkiewicz

17. Michał Niedźwiecki

9Nr 1 Szarak Mława18. Tadeusz Gogolewski
10Nr 2 Jeleń Mława19. Jan Ilczak
11Nr 3 Łoś Mława20. Stanisław Kuciński
12Nr 1 Jedność Płońsk21.  Damian Milewski
13Nr 2 Słonka Płońsk22. Wiesław Pirkel
14Nr 3 Bażant Płońsk23. Rafał Dłużniewski
15Koziebrody Raciąż24. Mariusz Rychlik
16Czajka Pułtusk

25. Piotr Jenoch

26. Adaś Przybysz

17Krzyżówka Pułtusk

27. Andrzej Dolecki

28. Krzysztof Sikorski

18Św. Huberta Raciąż29. Arkadiusz Suwiński
19Nr 1 Sarna Żuromin

30. Tadeusz Wiśniewski

31. Ryszard Domżalski

20Łabędź Bieżuń32. Piotr Siołkowski
21Żuraw Żuromin33. Zygmunt Pstrągowski
      22Mewa Pułtusk34. Waldemar Majewski
23Hubert Pułtusk35. Waldemar Chmielewski
24Nemrod Dwukoły36. Jaromir Skrzypecki
25Narew Pułtusk37. Paweł Węgłowski
26Ponowa Mława38. Piotr Rudnicki
27Ponowa Zatory39. Wojciech Szydłowski
28Paszkot Drążewo40. Andrzej Lampkowski
29WKŁ nr 311 Jastrząbek41. Stanisław Walenda
30Jar Grudusk42. Sylwester Wilk
31WKL Nr 117 Przepiórka Ciechanów3. Ireneusz Jałoza
32Bielik Pęsy44.  Andrzej Czyż
33Bory W Młocku

45.  Roman Piekarzewski

46.  Zdzisław Mierzejewski

34Nr 58 Brzeziny Warszawa

47. Zygmunt Maliński

48. Ryszard Lesak

49. Marek Kujawa

35Ostoja Radzanów50. Edward Wojtaś
36Nr 52 Lis Krajewo51.  Tomasz Uniewicz
37Głuszec Nasielsk52. Marcin Niesłuchowski
38Zieleń Warszawa53. Dariusz Zaręba
39Nemrod Warszawa54. Janusz Grudny
40Nr 25 Basior Warszawa55.  Tomasz Grabowski
41Nr 55 Daniel Warszawa56. Przemysław  Nowakowski
42Nr 40 przy MR Warszawa57. Józef Stasiński
43Nr 32 przy MR Warszawa58. Zbigniew Gołębiewski
44Oręż Warszawa59. Piotr Garlej
45Nr 108 Pilica Warszawa60. Andrzej Szczepański
46Mszary Warszawa61. Zbigniew Orzechowski
47Uroczysko Warszawa62. Paweł Antoniewski
48Nr 21 Puszczyk Warszawa63. Jan Wiśniewski
49Albinos Michałowice64. Krzysztof Ogroński
50Ryś Pruszków              65. Stanisław Żarek
51Nr 83 przy Hucie Warszawa66.  Mariusz Lech
52Nr 36 przy KPRM Warszawa67.  Hubert Banaszewski
53Nr 2 Warszawskie Koło Myśliwskie68. Jan Fabczak
54Nr 43 Echo Warszawa69. Marek Włodarczyk
55Ursus Warszawa70. Jarosław Kowalski
56Nr 38 Lot Warszawa71.  Andrzej Uliński
        57Warta Warszawa               72. Wojciech Bandurski
58Nr 67 Wataha Warszawa73. Konrad Kleniewski
59WKM  Ryś Warszawa              74. Jerzy Śliwiński
60Miot Warszawa75.  Sylwester Chorzewski
61Nr 30 Koliber Warszawa76. Marek Pokorski
62Jedynka Warszawa77. Jerzy Graczyk
63Nr 16 Ratusz Warszawa78. Zbigniew Pierściński
64Kamera Warszawa79. Tadeusz Legacki
65WKŁ Nr 101 Nemrod Warszawa80. Jarosław Rochna
66WKŁ nr 134 Przyszłość Sochaczew81. Leszek Podliński
67WKŁ Nr 164 „Wrzos” Zielonka82. Jan Wierzbicki
68WKŁ Nr 190 Bażant Modlin83. Piotr Kwiatkowski
69WKŁ Nr 191 Wkra Nowy Dwór Maz.               84. Andrzej Pietras
70WKŁ Nr 301 Daniel Warszawa              85. Mirosław Tetkowski
      71WKŁ Nr 303 Wiarus Warszawa86. Bogdan Kretkiewicz
72WKŁ nr 307 Zajęczy Trop87. Michał Chmielewski
73WKŁ nr 310 Soból Warszawa88. Piotr Kowalski
74KŁ Tur  Byszewo89.  Michał Krupiński
75WKŁ nr 318 Uroczysko Warszawa90. Kazimierz Rogowski
76WKŁ nr 320 Mińsk Maz.91.  Grzegorz Kraszewski
77WKŁ nr 345 Dziczy Jar92. Beata Olszak
78Lis Ostróda93. Doliński Jerzy
79Krzyżówka Sierpc94. Andrzej Szałkowski
80Lew Sierpc95. Zygfryd Bielski
81Petroponowa Płock96. Wojciech Pilewski
82Hubertus Olsztyn97. Krystyna Śmiechowska
83Rycerze św. Huberta w Nowym Polesiu98. Włodzimierz  Kwiatkowski
84Dzik Legionowo99. Piotr Zbikowski
85Kamionka w Ostrowi Mazowieckiej100. Paweł Piątkiewicz
86Członkowie niestowarzyszeni101. Orlikowski Paweł


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

 Imię i nazwisko
1.Kol. Witold Szatkowski – koordynator Zespołu
2.Kol. Artur Filipczyk
3.Kol. Witold Ludwiński
4.Kol. Stanisław Siemek
5.Kol. Andrzej Wasielewski
6.Kol. Paweł Antoniewski


Kapituła Odznaczeń

 Imię i nazwisko i funkcja
1.Kol. Józef Mirosław Tetkowski – Przewodniczący
2.Kol. Piotr Siołkowski – Zastępca Przewodniczącego
3.Kol. Hubert Banaszewski – Sekretarz
4.Kol. Andrzej Decyk – Członek
5.Kol. Zbigniew Szydłowski – Członek
6.Kol. Józef Stasiński – Członek

Kurs dla uzyskania uprawnień selekcjonera

Kurs dla uzyskania selekcjonerskich uprawnień do wykonywania polowania w 2021 rozpoczęcie 15.05.2021r.