Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Koła Łowieckie

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 1 Dzik w CiechanowieZdzisław MilczarekWojciech SassDariusz AmpułaWojciech Wieteska 

 

Obwód: 86, 116, 173

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 2 Ciechanowskie Towarzystwo ŁowieckieFilipczyk ArturMarek SzymańczykTomasz ŚlesickiMarek Zajkowski 

 

Obwód: 80, 174

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 3 Łoś w GotardyLech BlochSławomir LenarcikJerzy Ryszard DziuraJacek Kałwa 

Obwód: 132

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 4 „Sokół” w CiechanowieAdam KorzybskiMariusz BrzezickiMirosław KlickiRyszard Zieliński 

Obwód: 118, 135

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
WKŁ Nr 132 Tumak w CiechanowieKrzysztof TalakMarek MarchlińskiRobert Michał MatulkoPiotr Szostak 

Obwód: 105

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Szarak w DziałdowieRadosław BrzozowskiJarosław StańczakJanusz Stanisław LisJerzy PydynkowskiRafał Adam Jabłonowski 

Obwód: 345, 357, 359

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Świt w DziałdowieTadeusz FalkowiczMariusz GrzelkaAgnieszka KowalskaRafał Cejman  

Obwód: 358, 369

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Dzik w LidzbarkuSławomir ŚlusarskiTomasz JędrzejewskiMieczysław Michał NiedźwieckiWłodzimierz Marian Kolasiński  

Obwód: 360, 365, 366

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Nr 1 Szarak w MławieMarek KujawskiPiotrkowki MirosławPiotr RogalskiMirosław LubiejewskiBogdan Nazar 

Obwód: 36

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 2 Jeleń w MławieZbigniew JankowskiMichał PowodzińskiPaweł RogowskiJan Siemienowicz 

Obwód: 83, 356

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Nr 3 Łoś w MławieGrzegorz KucińskiTadeusz FalkowskiLampkowski DariuszDariusz Dobrosielski Lampkowski Zbigniew

Obwód: 69, 82

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Ponowa w MławieMarcin Dariusz AncutaMarcin ReksAdam SkorulskiTomasz SasiakCezary Karol Piekart

Obwód: 57

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 1 Jedność w PłońskuZbigniew SzydłowskiJanusz LewandowskiDamian MilewskiSzydłowski Marek 

Obwód: 203

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Nr 2 Słonka w PłońskuWiesław PirkelRobert ZielińskiJerzy RadeckiDaniel Ignacy Dublewski  

Obwód: 219, 220

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 3 Bażant w Płońsku z siedzibą w KiełkachJanusz LipczewskiAndrzej MiszawskiJanusz Antoni KleniewskiPiotr Paweł KaźmierczakSalak Adam

Obwód: 175, 202

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu

Nr 136 Koziebrody w Raciążu

Zbigniew KopcińskiZiółkowski BogdanMariusz Sebastian RychlikJanusz Konrad Gutkowski  

Obwód: 

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
Czajka w PułtuskuPiotr JenochAdaś PrzybyszIlona Magdalena ŚwierczJózef DygaMirosław Burski 

Obwód: 171

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Mewa w PułtuskuMarek ZiętakAndrzej JaworskiPaweł DybowskiPiotr Polak 

Obwód: 172

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Hubert w PułtuskuGrzegorz Hubert GerekWaldemar ChmielewskiSebastian GulatowskiRoman Jankowski 

Obwód: 197, 229

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Krzyżówka w PułtuskuAndzej DoleckiJan SkokArtur RupińskiPaweł Rupiński 

Obwód: 169, 170, 213

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Narew w PułtuskuPaweł WęgłowskiMirosław WęgłowskiAdam BednarzDariusz Nowosielski 

Obwód: 246

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Sarna w ŻurominieRyszard DomżalskiMarcin MyncTomasz Bogdan RochowiczChyliński Janusz 

Obwód: 84, 87

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
ŁabędźJustyna RogowskaTadeusz RogowskiDariusz KujawskiRobert Rudziński 

Obwód: 108, 109

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Żuraw w ŻurominieBogdan GrzeleckiBogumił KamińskiZygmunt PstrągowskiRadosław Pstrągowski 

Obwód: 71

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nemrod w DwukołachZdzisław GadomskiWiesław HajczukCezary, Adam SobotkaJaromir Skrzypecki 

Obwód: 38

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Nr 81 Paszkot DrążewoJarosław JabłonowskiWojciech Piotr SuskiPiotr GłoskowskiMirosław Derlatka 

Obwód: 97

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
KŁ „Św. Huberta”Arkadiusz SawickiKoszela BenedyktKoszela MarcinSmiliński Krzysztof 

Obwód: 162, 176

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Ponowa ZatoryWojciech SzydłowskiPiotr JarosikWojciech OmielczenkoTomasz Sural 

Obwód: 230

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Jar WarszawaŁukasz KrzemińskiSylwester WilkDamian PrzewodowskiRyszard Tadrzak 

Obwód: 54

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczyCzłonek Zarządu
WKŁ 117 Przepiórka WarszawaJoałoza IreneuszMariusz MiecznikowskiTadeusz MiłoboszewskiJarosław Breski Adam Wiśniewski

Obwód: 96

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Bory MłockMariusz ZielińskiMarcin KrajewskiPiotr PiekarzewskiJacek RomanowskiTomasz Piotr Czubak

Obwód: 147, 217

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
WKŁ 311 Jastrząbek WarszawaStanisław WalendaJanusz ZdunowskiAndrzej DecykPaweł StawskiDariusz Maliński

Obwód: 280, 317

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Bielik w PęsachStanisław MączewskiAndrzej CzyżJerzy MączewskiAndrzej KlękowiczHubert Czyż

Obwód: 186

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Brzeziny w Falbogi WielkieRyszard LesakZygmunt MalińskiHalina Zofia SławomirskaMichał DubielaMariusz Sobotka Paweł Korneliusz Konopa

Obwód: 279

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Albinos AleksandriaKrzysztof HindererDariusz GóreckiMarcin Adam SztabnikKrzysztof Michał LaurmanPaweł Oporski

Obwód: 232

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Dzik w DzierzgowieJan LeśkiewiczJan WierzbickiRafał CichockiWojciech Grzybowski 
Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Lis w MławieRomuald BędaTomasz Michał UniewiczZdzisław PszczółkowskiDariusz SuskiWiesław Porębski

Obwód: 37

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Ostoja w RadzanowieGrzegorz, Franciszek PielakTadeusz KrawczakKrzysztof KisielewskiHubert Krawczak 

Obwód: 98

Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Trop w PłońskuJan FabczakJacek BlicharskiJacek TomaszewskiZbigniew Duch
Bartłomiej Marcin Kozłowski
Nazwa Koła ŁowieckiegoPrezes KołaŁowczy KołaSekretarzSkarbnikPodłowczy
Wel w KramarzewieElżbieta JędrzejewskaMariusz Marek BukowskiKrzysztof NiewidziałaPiotr Doliński